bramki : 22 min. Adrian Dziubiński, 61 min. Łukasz Szymoniak

Włókniarz: Wiśniewski, Lipiński, Bąk (85 Kołda), Stasiak (Ż), Michalak - Dregier (80 Boczkiewicz), Berensztajn, Dymek, Kukulski - Obi (70 Piotrowski), Sysio (80 Gawroński)
Broń: Młodziński - Czachór, Kupiec, Kośmicki, Szymoniak (Ż)- Jamróz ( 89 Rdzanek), Dziubiński, Sałek, Kozubek (83 Ubożak) - Zietek (73 Teboh), Ciupiński

ZDJĘCIA Z MECZU PÓŹNYM WIECZOREM

Pojedynek poprowadzi Krzysztof Pawlak z Łodzi, ten sam sędzia który prowadził derby Radomia w październiku.

Zakończył się pierwszy mecz rundy w który Ursus przegrał 0:2 z UKS Łódź.

13:20 – Paweł Młodziński i Wojtek Molęda wyszli już na rozgrzewkę. Jest bardzo zimno, ale miejmy nadzieję, ze sportowe emocje nas rozgrzeją

13:26 – Piłkarze Broni wybiegli na rozgrzewkę. Włokniarz jeszcze w szatni. Nasz zespół dziś w biało-niebieskich strojach z długimi
rękawami.
13:53 piłkarze Broni kończą rozgrzewkę
13:58 piłkarze już obu drużyn już w tunelu
14:00 piłkarze już na środku boisku
14:02 mecz rozpoczęli Broniarze, gospodarze grają na zielono.
2 min. z 18 metrów minimalnie uderzył Adrian Dziubiński
5 min. z rzutu wolnego dośrodkowanie Dariusza kozubka prosto na głowę Kośmickiego ale był spalony.
7 min. na 17 metrze faulowany Ziętek i piłkarz gospodarzy otrzymuje żółtą kartkę. Z rzutu wolnego minimalnie obok bramki uderza Dariusz Kozubek. Broń posiada przewage.
12 min. rzut rożny dla Broni. Dośrodkowuje Szymoniak, piłka trafia na nogę Kozubka ale bramkarz gospodarzy pewnie chwyta piłkę.
15 min. pierwszy rzut rożny dla Włókniarza ale nic z niego nie wynika złego dla Broni.
20 min. Adrian Zietek uderza z 20 metrów, Wiśniewski łapie piłkę.
22 min. idealne dośrodkowanie Daniela Ciupińskiego na głowę Adriana Dziubińskiego i ten efektownym szczupakiem strzela bramkę. Broń prowadzi 1:0.
28 min. niebezpieczne uderzenie Berensztajna z 24 metrów, minimalnie mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Młodzińskiego
30 min. z rzutu wolnego uderza Łukasz Szymoniak jednak ponownie dobra interwencja Wiśniewskiego
32 min. piłka uderzona przez Krzysztofa Kukulskiego centymetry mija poprzeczkę Broniarzy. Młodziński byłby bez szans gdyby piłka leciała w światło bramki.
35 min lepsza gra gospodarzy, z 10 metrów w naszą bramkę nie strzala Berensztajn (minął się z piłką)
Sokół Pilica 4:0, Radomiak przegrywa już 0:2 z Wartą Sieradz
39 min.. żółta karta dla Łukasza Szymoniaka za grę na czas …
40 min. coraz lepsza gra gospodarzy Dregier uderza na naszą bramkę z lini bramkowej piłkę wybija Szymoniak
45 min. Daniel Ciupiński zamiast podać do idealnie ustawionego w polu karnym Ziętka uderza obok bramki
45 min. + 1 koniec poierwszej połowy

W Siedlcach Pogoń wygrała 4:2 z Mazurem Karczew

46 min. początek II połowy
48 min. wymiana ciosów przez obie drużyny
51 min. pojedynek jeden na jeden z bramkarzem gospodarzy przegrywa Dziubiński
53 min. rzut rozny dla Broni jednak piłka wychodzi na aut
55 min. piłkę ręką zatrzymuje w polu karnym Stasiak … i wszyscy oczekiwali na gwizdek sędziego (rzut karny dla broni) ale nic z tego. Piłkę chwyta Wiśniewski i sędzia każe grać dalej.
60 min. rzut wolny pośrdeni z 8 metrów dla Broni po faulu na Ciupińskim
61 min idealnie wykorzystany rzut wolny przez Broniarzy. Ciupiński delikatnie dotyka piłkę i debiutujący Łukasz Szymoniak strzela bramkę. Broń prowadzi 2:0
65 min. świetna interwencja Pawła Młodzińskiego wygrał pojedynej jeden na jeden z Dregierem
70 min. zmiana w drużynie Włókniarza. Za Obi wchodzi Piotrowski.
80 min. dwie zmiany w drużynie Włókniarza. Schodzi Sysio i Dregier, wchodzi Boczkiewicz i Gawroński.
82 min. rajd od połowy boiska Damiana Sałka zakończony minimalnie niecelnym uderzeniem z 16 metrów.
83 min. druga zmiana w naszym zespole. Schodzi Dariusz Kozubek, wchodzi Łukasz Ubożak.
85 min. kolejna zmiana w Włókniarzu. Schodzi Bąk, wchodzi Kołda.
89 min. trzecia zmiana w Broni. Za Łukasza Jamroza wchodzi Norbert Rdzanek.
Radomiak – Warta 1:3
Legionovia 2:1 z MKS Kutno
Concordia  0:1 z Ceramiką
90 min. sędzia dolicza 3 minuty
90 min. + 3 koniec meczu w Zelowie.
Broń wygrała zasłużenie grając pewnie. Trener Artur Kupiec, który po pierwszym meczu z Włókniarzem był wyszydzany dziś triumfuje. Dobrał bardzo dobrze personalnie piłkarzy na mecz z Włókniarzem. Słowa pochwały też dla prezesa A.Piechowicza, który wykazał się wielkim wyczuciem i zaufał trenerowi Kupcowi mimo porażki w pierwszym meczu. Osobne pochwały dla kibiców Broni, którzy głośno i kulturanie dopingowali zespół przez cały mecz w Zelowie. Wieczorem zdjecia, ze spotkania.