Pewna wygrana

BROŃ RADOM - POGOŃ GRODZISK MAZ. 3:0 (2:0)
Bramki: Bojek 2, Marczak 9, Nowosielski 84

Broń: Radczenko - Wieczorek (85. Rdzanek), Ankurowski, Skórnicki (39 Gorczyca), Wichucki, Bojek (70 Nogaj), Sałek, Bouchniba, Leśniewski (75. Titunin), Nowosielski, Marczak.

Pewne zywcięstwo nad Pogonią Grodzisk Maz. odniosła dzisiejszego wieczoru nasza drużyna, pokonując 3:0 Pogoń Grodzisk Maz.
Goście jeszcze dobrze nie rozgrzali sie, a już przegrywali 0:2. Już w 1 min 37 sekundzie do siatki trafił Michal Bojek , a siedem minut później Mariusz Marczak ośmieszył obronę i bramkarza gości i zdobył drugiego gola. Pogoń próbowała, ale poza jednym dużym zamieszaniem tuż przed naszą bramką nic nie mogła wskórać. Nie pomogla jej nawet gra w od 70 minuty gra w przewadze po drugiej żółtej i czerwonej kartce Damiana Sałka. Przeciwnie - w 84 miuncie Piotr Nowosielski huknął z 18 metrów, zdobywając gola w szóstym kolejnym meczu. Broń wygrała trzeci mecz z rzędu u siebie.
Zapis relacji live: tutaj