Piatek po Widzewsku

BROŃ RADOM - WIDZEW II ŁÓDŹ
Piątek, godz. 17 stadion przy N9

Na ten mecz nikogo szczególnie nie trzeba zapraszać. Przyjeżdżają rezerwy Widzewa Łódź, choć wszystko wskazuje na to, że w ekipie gości zobaczymy kilku zawodników z pierwszego, ekstraklasowego składu. To dlatego, że rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy pazują, a łodzianom zależy na utrzymaniu rezerw w 3 lidze.
Zapowiada się fantastyczne widowisko, bo piłkarze Broni chcą wygrać i utrzymać się na drugim miejscu w tabeli.

Jesienią do przerwy Broń remisowała 0:0, potem jednak czołowi gracze Widzewa, grający na boiskach ekstraklasy, pokazali, że w trzeciej lidze robią różnicę.

W piątek naszej drużynie też będzie ciężko, bo goście zapowiadają się w mocnym składzie. Nie stoimy jednak na straconej pozycji. Radomska młodzież ma szansę na pokazanie swoich umiejętnopści, może pokazać, że nie odbiega tak bardzo od zawodników, którzy grają w wyższej lidze.

W naszej drużynie zabraknie jedynie pauzującego za kartki Pawła Ankurowskiego. Reszta graczy jest gotowa do gry.

BILETY JUŻ DZIS
Bilety na ten mecz tak jak pisaliśmy, były w przedsprzedaży internetowej. Można je również nabyć w czwartek w godzinach 17-19 w kasie od ul. Narutowicza 9.
Z kolei w dzień meczu, w piątek, obie kasy będą czynne od godz. 15.30. Zapraszamy serdecznie, bo również kibice przygotowują wyjątkową oprawę na ten mecz.

PODOBNE WPISY