Piechna kontra Fall

W sobote podczas meczu Broni z Lechią Tomaszów Mazowiecki bedziemy świadlami kilku niespodzianek. Prawdopodobnie w lini obrony nasz debiutant, Mouhamadou Fall toczyć będzie zacięte boje z byłym reprezentantem Polski, Grzegorzem Piechną. Na facebooku zauważyliśmy, że zawitają do Radomia kibice Lechii, którzy mają zaprezentować nową flagę. A poza tym "Zabierajcie kolegę, sąsiada, bo u nas na stadionie nie pada-:)" Broń potrzebuje gorącego dopingu!

Fall świetnie spisuje się na treningach. Ale czy będzie miał siły i zdrowia, aby grać na pełnych obrotach przez 90 minut? Tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Na naszym stadionie zagra Grzegorz Piechna, niegdyś król strzelców ekstraklasy, były reprezentant Polski. Co ciekawe jakies dwa lata temu nie wiele brakowało, a popularny Kiełbasa wylądowałby w Broni. Już raz w barwach Ceramiki Opoczno grał przeciwko Broni. Wówczas musiał nadziewać się na ciosy łokciami i uszczypliwości od swojego przyjaciela..Marcina Kośmickiego. Sami jesteśmy ciekawi, czy zagra Senegalczyk, a jeśli już to jak będzie się prezentował.
Bardzo ciekawy wywiad z Grzegorzem Piechną mozna przeczytać na weszlo.com TUTAJ

Zapraszamy na mecz, bo Lechia to solidny beniaminek i pojedynek zapowiada się emocjonująco. wszystko wskazuje na to, że przyjadą fani z Tomaszowa.

Przypominamy, że nasz klub czeka do piątku do godz. 12 na imienną listę wraz z numerami PESEL, kibiców gości, którzy chcą zasiadać w sektorze dla przyjezdnych.

UWAGA KIBICE BRONI! Bilety już dziś w sprzedaży. Nie czekajcie do soboty

PODOBNE WPISY