Pierwsze, wprowadzające zajęcia (FOTO)

W czwartkowe popołudnie piłkarze Broni po raz pierwszy spotkali się na pierwszych zajęciach. To był wprowadzający, lekki i nieobowiązkowy trening. Spora część piłkarzy ma jeszcze urlopy, przebywa na urlopach i formalnie przygotowania zaczną się 4 lipca. Trener Dariusz Różański chciał jednak, aby zespół mógł się poruszać, bo pierwszy mecz sparingowy z Wisłą Puławy już 9 lipca.

FOTOGALERIA TUTAJ

Na czwartkowych zajęciach było kilkiu wychowanków, kilku byłych piłkarzy, którzy są zainteresowani grą w Broni. O tym czy zostaną, zadecyduje trener zapewne po kilku meczach sparingowych. Trenowali dwaj bramkarze, Sebastian Przytuła, Norbert Wnukowski, Przemysław Nogaj (ostatnio Orzeł Wierzbica), Bartłomiej Książek (Polonia Iłża), Jakub Kumoch (KS Warka).

W czwartek odbyły się też rozmowy piłkarzy z zarządem. O ich efektach będziemy pisać na bieżąco. W przyszłym tygodniu na zajęciach pojawią się też nowi zawodnicy. Na pewno nie należy się spodziewać transferów spoza regionu radomskiego.

– Drużyna podobnie jak w rundzie wiosennej w głównej mierze oparta będzie na wychowankach, na byłych piłkarzach Broni, na graczach z regionu, którzy zostawią serce dla tego klubu – mówi trener Dariusz Różański.

PODOBNE WPISY