Pierwszy sparingowy weekend

Przed nami seria zimowych meczów towarzyskich z udziałem nie tylko trzecioligowych seniorów Broni, ale również drużyn młodzieżowych. Na razie w sobotę nasze ekipy zagrają dwa mecze.
III liga
LEGIONOVIA LEGIONOWO - BROŃ RADOM
Sobota godz. 10.30

Juniorzy starsi
Broń 98/99 - Skaryszewianka Skaryszew
Sobota godz. 13.30

Jeśli chodzi o seniorów, to mają za sobą nieudaną grę treningową ze Skaryszewianką, ale trener Grzegorz Dziubek testowanych zawodników ustawił pod konkretną taktykę i wynik schodził tu na dalszy plan. Formalnie pierwszy mecz kontrolny Bron zagra w sobotę z drugoligową Legionovią. Jednym z testowanych zawodników, bdzie napastnik, Damian Kupisz 25-letni wychowanek Bałktyku Koszalin ostatnio grający w trzecioligowych klubach Sparcie Brodnica i Astrze Ustronie Morskie (z tym ostatnim zespołem spadł do 4 ligi). Prawdopodobnie w Legionowie pojawi się też środkowy obrońca jednego z pierwszoligowych klubów.

– Styczeń to trudny miesiąc kiedy część zawodników próbuje jeszcze swoich sił w wyższych ligach, dlatego uzbroiliśmy się w ciepliwość. Z biegiem czasu będą pojawić się kolejni nowi gracze – mówi trener Grzegorz Dziubek.

Juniorzy Broni zagrają na boisku ze sztuczną nawierzchnią w sobotę o godz. 13.30. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Artura Kupca będzie ekipa Skaryszewianki.

Na zdjęciu Daiji Kimura, który jest blisko gry w Broni