Pierwszy trening Broni (FOTO)

Za nami pierwszy trening seniorów. Na zajęciach pojawiło się 26 zawodników. Pośród nich kilku nowych graczy, a także kilku juniorów z rocznika 1999. Wielkich rewolucji kadrowych nie należy się spodziewać. Jedno nie ulega wątpliwości - chcąc walczyć skutecznie o wygranei ligi i zwycięstwo w barażach - dwa, trzy wzmocnienia muszą być dokonane.

FOTOGALERIA TUTAJ

– Zimą ciężko o pozyskanie wartościowych graczy, bo albo nie ma zgody dotychczasowego klubu, albo wysokość odstępnego jest poza zasięgiem – tłumaczy trener Dariusz Różański.

Na pierwszych zajęciach pojawili się Tomasz  Zagórski, Patryk Czarnota (obaj Szydłowianka), Michał Trojanowski (wychowanek powracający z Iłżanki Kazanów),Oskar Abramczyk (rocznik 98, Orzeł Wierzbica). Kolejni gracze mają pojawiać się sukcesywnie, jeśli tylko otrzymają zgodę swojego klubu na trenowanie z Bronią. 

Nie wiadomo jak potoczy się przyszłość Sebastiana Przytuły, młodego golkipera Broni. Wiąże on przyszłość z Lublinem i przez tydzień testować się będzie w tamtejszej Lubliniance.

Cieszy na pewno fakt, że po kontuzji do zdrowia wraca Arek Oziewicz i razem z zespołem rozpoczął zajęcia. Czekamy na Alberta Pietralskiego, który pojawi się za kilka tygodni.

Wkrótce wideo z treningu

PODOBNE WPISY