Pierwszy trening już za nami

Piłkarze Broni Radom wrócili po urlopach i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na razie te pierwsze zajęcia były wprowadzające, spora cżęśc zawodników była na urlopach. Pojawiło się kilku nowych zawodników, którzy przynajmniej do soboty pozostaną z zespołem. Kolejni testowani gracze będą na treingach Broni przewijać się nawet do pierwszej kolejki.

– Na pierwszych zajęciach było 16 zawodników. Skromnie, bo niektórzy otrzymali jeszcze kilka dni na urlop, a Przemek Śliwiński i Przemek Nogaj nie doleczyli jeszce kontuzji z ostatniej kolejki i wznowią treningi trochę później – zaznacza trener Dariusz Różański.

Wolne otrzymali jeszcze Wojtek Gorczyca, Patryk Czarnota, Kamil Czarnecki, a Maksim Kventsar wyjechał na Białoruś i dołączy do zespołu za kilkanaście dni.
Kogo w Broni zabraknie? Testy w Legionovii rozpoczął Adam Imiela. Natomiast raczej w naszym zespole nie będzie Piotra Goljasza i Jakuba Kosiorka. Dołączy za to jutro na trening Emil Możdżonek.

Na zajęciach było sześciu nowych zawodników. Zbyt wcześnie, aby teraz podawać nazwiska, ale pojawił się testowany bramkarz, dwóch młodych graczy z regionu radomskiego, środkowy obrońca, pomocnik 2 – ligowego klubu. W piątek pojawią się dwaj kolejni nowi zawodnicy, a jeszcze jeden ma dojechać na sobotni mecz towarzyski z Legionovią. Pierwszy sparing z beniaminkiem drugiej ligi odbędzie się w Rembertowie.

PODOBNE WPISY