Pierwszy wyjazd w oczekiwaniu…na zimę

WILGA GARWOLIN - BROŃ RADOM
Sobota godz. 15
W najbliższą sobotę piłkarze Broni być może rozpoczną rundę wiosenną w czwartej lidze. Być może - bo tak naprawdę prognozy pogody straszą i każą być ostrożnym. Czykamy na zapowiadaną piątkowo - sobotnią zimę, czekamy na decyzje, ale chcielibyśmy już grać. Mimo, że na sobotę nie wszyscy zawodnicy są gotowi do gry.

Zima nie była łaskawa dla piłkarzy z Garwolina. Drużyna trenera Sergiusza Wiechowskiego borykała się z kłopotami kadrowymi, część zawodników późno zaczęła przygotowania. Wyniki sparingów, porażki z niżej notowanymi rywalami chłuby nie przynoszą (między innymi 1:5 z Mazowszem Grójec, czy 0:2 z Prochem Pionki).
W ostatnim sparingu trener Wilgi miał już 19 zawodników do dyspozycji i drużyna wygrała 2:1 z Hutnikiem Huta Czechy.
Jesienią w pojedynku obu drużyn Broń rozgromiła Wilgę 7:0.
Dziś nie ma co patrzeć na sparingowe wyniki rywala, czy jesienny mecz. Sobotni pojedynek zacznie się od stanu 0:0, naprzeciw siebie stanie 22 ludzi i każdy będzie miał równe szanse. Dlatego nasz zespół musi się skoncentrować, bo na jakiekolwiek wpadki nie można sobie pozwolić.
Jeśli tylko pogoda pozwoli, nasz zespół wystąpi w nieco osłbionym składzie. Za kartki musi pauzować Przemek Wicik, a Norbert Korcz doznał kontuzji w ostatnim sparingu. Kadra jest 20 -osobowa i trener Artur Kupiec szansę da komu innemu. Każdy kto wyjdzie na boisko, ma sporo do udowodnienia.

ZOBACZ BRAMKI Z JESIENNEGO MECZU BROŃ – WILGA 7:0


W SOBOTĘ NA NASZEJ STRONIE BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU.

Jednocześnie przypominamy o wyjeździe na mecz. Drużynie potrzebna jest pomoc w postaci dopingu kibiców. Trwają zapisy, są jeszcze wolne miejsca.
Koszt wyjazdu 30 złotych.
Wyjazd planowany jest około godziny 12.30
Zapisy poprzez fanpage „RobotniczyKS Broń” TUTAJ lub u odpowiednich osób na Plantach.

JEDŹ DOPINGOWAĆ BROŃ!!