Piłkarze Broni już na urlopach

Podopieczni trenera Artura Kupca spotkali się na ostatnim treningu i do 9 stycznia mają wolne. W piątek drużyna spotka się ponownie, ale już na tradycyjnej, klubowej kolacji wigilijnej. W ostatnich zajęciach uczestniczyli Emil Możdżonek i Przemysław Nogaj, którzy wracają do zdrowia. Nikt zespołu nie odchodzi i to na obecną najważniejsza informacja.

W ostatnim treningu w tym roku udział brał nowy bramkarz z województwa lubelskiego, ale o tym czy zostanie, jest na razie zbyt wcześnie, aby pisać. Na pewno trener Artur Kupiec poszukuje 2-3 wzmocnień, ale zimą o transfery jest o wiele trudniej. Nowe twarze pojawią się na zajęciach w styczniu.

Na ostatnich tegorocznych zajęciach odbyło się ważenie zawodników i również pierwszy styczniowy trening zacznie się od tego. 8-10 stycznia początkowe treningi będą wprowadzające na boisku, potem drużyna spotkać się codziennie. Nasz klub również zimą będzie korzystać z uprzejmości Fitness Platinium i tam odbywać się będą zajęcia siłowe i wytrzymałościowe.
Pierwszy sparing zaplanowany jest 26 stycznia z Widzewem w Łodzi.

PODOBNE WPISY