Piłkarze Broni ostatni raz na treningu (FOTO)

Piłkarze Broni Radom ostatni raz z w tym roku spotkali się na treningu. Zaliczyli krótką, 60 minutową gierkę i teraz mają urlopy do 8 stycznia. W piątek zespół spotka się z zarządem klubu na wspólnej wigilii. Podczas zimowej przerwy każdy z piłkarzy będzie się przygotowywał we własnym zakresie.
Więcej w rozwinięciu....
FOTOGALERIA TUTAJ

Na ostatnich zajęciach kilku piłkarzy z różnych przyczyn brakowało, ale w tym okresie roztrenowania nie były przymusu uczestniczenia w zajęciach i trener Dariusz Różański usprawiedliwił wszystkich. W wewnętrznej „gierce” zagrało za to kilku juniorów z rocznika 2002.

Do 8 stycznia zespół będzie mieć wolne, a 18 stycznia rozegra pierwszy mecz towarzyski z Legionovią na wyjeździe. Drużynę czeka mnóstwo pracy w nowym roku. Zapewne będą też zmiany, o których próżno na razie pisać.

– W okresie zimowym ciężko o wzmocnienia. Zarówno nasi zawodnicy, jak i graczy, których byśmy chcieli pozyskać, mają ważne umowy i w tej kwestii niewiele mogę teraz powiedzieć – zaznacza trener Dariusz Różański.

O przygotowaniach drużyny, zmianach kadrowych, a także innych ważnych informacjach dla kluby, cały czas, przez całą zimę będziecie informowani na naszym portalu i na profilu facobookowym.
 

PODOBNE WPISY