Piłkarze Broni po pierwszym treningu

Patryk Krupa, wychowanek Legionu Radom, grający ostatnio w Radomiaku - to na razie jedyny nowy zawodnik, jaki pojawił się na treningu Broni Radom. Dziś nasi piłkarze trenowali po raz pierwszy. Stawiło się 21 osób.

GALERIA ZDJĘĆ

Pierwszy trening nie należał do ciężkich i jak tłumaczy trener Artur Kupiec z biegiem czasu zajęcia będą bardziej intensywne. Na zajęciach zabrakło czterech zawodników, Oskara Bawora, Daniel Grymuły, Przemysława Cichonia oraz Marcina Kośmickiego. Ich nieobecność jest usprawiedliwiona. Bawor miał sprawy związane z nauką, Grymuła pilne sprawy rodzinne, zaś Kośmickiemu i Cichoniowi w drodze na trening auto odmówiło posłuszeństwa. Cała czwórka będzie normalnie trenować od poniedziałku.

Jedynym nowym zawodnikiem był wspomniany wyżej Krupa z rocznika 1992, który jest wychowankiem Legionu Radom. Czy zostanie w Broni, zależeć będzie od trenera Kupca.

Tak jak już pisaliśmy wcześniej, kadra przed rundą wiosenną raczej nie wiele się zmieni. O bieżących ruchach kadrowych bęziemy na bieżaco informować fanów naszego zespołu.

PODOBNE WPISY