Piłkarze Broni z kolejną wizytą w Fabryce Broni!

Nasz główny partner i sponsor, Fabryka Broni gościła w środę trzecioligową drużynę Broni Radom. Było spotkanie z prezesem Adamem Suligą, było zwiedzanie hal produkcyjnych, Sali Tradycyji, ale nie mogło zabraknąć testowania nowoczesnych wyrobów, czyli karabinu Grot. - Za każdym razem robi wrażenie i jest coś nowego - przyznali po wyjściu piłkarze, którzy w Fabryce Broni byli po raz kolejny.

Więcej w rozwinięciu

FOTOGALERIA TUTAJ

Adam Suliga, prezes Fabryki Broni wielokrotnie podkreśla, że tradycja i współpraca wytwórni z klubem mają ogromną wartość i tradycyję. W ubiegłym roku nasz sponsor wyznaczył drużynie cel jakim był awans do trzeciej ligi i ten cel został zrealizowany. W tym sezonie zespół ma zająć możliwie jak najwyższe miejsce – przede wszystkim utrzymać się w trzeciej lidze i zrobić kolejny krok do przodu.

Dla niektórych piłkarzy była to trzecia wizyta w Fabryce Broni, a dla innych dopiero pierwsze. Na pewno dla każdego z nich to wielkie przeżycie. Cały czas fabryka jest unowocześniana, dochodzą kolejne maszyny, linia produkcyjna jest obecnie jedną z najlepszych na świecie.

– Jestem w fabryce już trzeci raz i za każdym razem widzę coś nowego, coś zaskakującego. Fajnie, że mogiliśmy sprawdzić broń na strzelnicy. Świetne doświadczenie. Mamy teraz nadzieję, że w rundzie wiosennej będziemy tak trafiać do bramki przeciwników – powiedział Kamil Czarnecki, napastnik Broni Radom.

Wkrótce zdjęcia i materiał wideo

PODOBNE WPISY