Piłkarze na urlopach. Spotkają się na wigili

W czwartkowy wieczór nasi piłkarze zakończyli okres roztrenowania i mają już urlopy. Frekwencja na ostatnich zajęciach była bardzo wysoka, bo brakowało jedynie Jayiesimi Noheem"a oraz kontuzjowanego Pawła Młodzińskiego. Do zdrowia wrócił już Daniel Złoch i od stycznia z zespołem będzie normalnie trenował.
W poniedziałek cała drużyna spotka się na spotkaniu opłatkowym wraz z władzami klubu i trenerami grup młodzieżowych. 

W ostatnich tegorocznych zajęciach nie brakowało dobrej zabawy. Starsi zawodnicy zagrali luźny mecz kontrolny z młodszymi. Do 10 stycznia Broń ma wolne, ale już wiadomo, że praktycznie większość zawodników spotykać się będzie na luźnych zajęciach w hali na Ustroniu, a część zawodników chce trochę popracowac na siłowni. wszak w styczniu przyjdzie czas, aby wejść na wagę.

Wszystkie mecze sparingowe, które jeszcze ustalał trener Artur Kupiec są aktualne i w harmonogramie nic się nie zmieni. Jedyny wyjazd czeka Broń na mecz do ŁKS Łódź (w Gutowie Małym), ale ponieważ zmienił tam się trener, to być może zmienią się też plany sparingowe łodzian.

Nasi piłkarze spotkają się w komplecie w poniedziałkowy wieczór w jednej z radomskich restauracji. Odbędzie się tradycyjne spotkanie wigilijne.