Piłkarze podziękowali za badania

Na przełomie października i listopada piłkarze trzecioligowej Broni Radom przeszli testowe i nietypowe badania biorezonansem, urządzeniem quantum. Dziś drużyna spotkała się z właścicielem "Apteczki Zdrowia", "Sklepem Natura" i wręczyli Grzegorzowi Jakubowskiemu pamiątkową koszulkę klubową Broni!

Kilka tygodni temu nasi piłkarze zgodzili się na nietypowe badania biorezonansem, urządzeniem quantum. Urządzenie pokazuje również jak działają najważniejsze organy – nerki, jelita, trzustka, wątroba. W razie jakiś wątpliwości, nieprawidłowości, osoba badana może udać się do lekarza, aby przejść, tradycyjne, laboratoryjne badania.

– Dla mnie, ale także dla moich zawodników wyniki tych badań są bardzo wartościowe. Jest to ważna informacja co należy poprawić, jak dbać o zdrowie, jak poprawić efektywność na treningach – mówi trener Artur Kupiec.

Grzegorz Jakubowski to właściciel „Apteczki Zdrowia” i „Sklepu Natura”. Prywatnie jest też kibicem Broni Radom, jego syn Igor występuje w jednym z młodzieżowych zespołów w naszym klubie.

– Rozmawiam z dużą poważną firmą, która zainteresowany jest sonsorowaniem suplementów dla zawodników Broni. Na razie jednak nie mogę zdradzać szczegółów – powiedział pan Grzegorz.

PODOBNE WPISY