Piłkarze przeszli testy. Są nowi zawodnicy

We wtorek piłkarze Broni Radom przeszli tak zwane "bip-testy", Na treningu pojawiło się dwóch zawodników z Hiszpanii. Powrócił tez do Radomia, Elian de la Nuez. W Brazyli na 10 dniową kwarantannę został Matheus Dias.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU TUTAJ

Dwaj Hiszpanie, którzy pierwszy raz pojawili się na treningu Broni, mają po 19 lat. Jeden jest lewym obrońcą, drugi napastnikiem. Na razie niewiele wiadomo na ich temat.
– Będą z nami trenować przez jakiś czas. Chcemy im się przyjrzeć. To młodzi gracze, więc zobaczymy co potrafią – zaznacza trener Artur Kupiec.

Po kontuzji do normalnych zajęć wrócił Elian de la Nuez Hernandez. Przypomnijmy, że w październiku doznał urazu w jednym z meczów. Teraz wydaje się, że jest już wszystko w porządku.

Na razie w Radomiu nie zobaczymy Matheusa Diasa, który musiał przebukować samolot z Brazylii. Musi przejść kwarantannę i dołączy do zespołu pod koniec stycznia.

Drużyna we wtorek wzięła udział w testach wytrzymałościowych. Ich wyniki pokażą w jakiej formie fizycznej są obecnie poszczególni zawodnicy.

PODOBNE WPISY