Piłkarze wracają do treningów!

W środę, 8 stycznia koniec laby. Drużyna trzecioligowej Broni Radom wraca do treningów i rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej. W odróżnieniu do pierwszej rundy, zajdzie w kadrze drużyny kilka korekt. Pierwszy sparing zespół zagra 18 stycznia, a tak jak to miało miejsce, drużyna będzie w okresie przygotowaczym korzystać z gościnności klubu Fitness Platinium.

– Pierwsze treningi będą wprowadzające na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Potem obciążenia będą rosły, będziemy przeplatać boisko z siłownią – zaznacza trener Dariusz Różański.

Na pewno z Bronią pożegnali się Patryk Wójcik i Kamil Sternicki. Z kolei Emil Więcek otrzymał zgodę na testy w Górniku Konin. Media sporo piszą o zainteresowaniu Oskara Przysucha Władysławem Terentiewem i jeśli zawodnik skorzysta z tej oferty, to klub zapewne nie będzie robił mu przeszkód, aby zmienił barwy.

Na środowych zajęciach pojawił się dwóch nowych zawodników, natomiast od poniedziałku z Bronią przygotowania rozpocznie trzech kolejnych. Tak więc w pierwszym sparingu z Legionovią trener Różański testować będzie pięciu nowych graczy. O ile do tego czasu nic się nie zmieni. Na razie nazwisk zawodników nie będziemy zdradzać. To na poczatek jeśli chodzi o wzmocnienia. Do marca jeszcze może wiele się zmienić. 

Portal RadomSport.pl podał informację o tym, że nasz klub zainteresowany jest powrotem Patryka Winsztala. Zawodnik w przeszłości debiutował w seniorskiej ekipie Broni, grał w juniorach rocznika 1999, a ostatnio grał w Radomiaku. Rzeczywiście trener Dariusz Różański rozmawiał z tym wartościowym młodzieżowcem, ale na razie tematu nie ma. Zawodnik szuka sobie klubu w wyższych ligach, zaczyna testy w GKS Bełchatów.

PODOBNE WPISY