Piłkarze z wizytą w Fabryce Broni

Piłkarze radomskiej Broni w poniedziałek gościli w Fabryce Broni, w siedzibie głównego patrona naszego klubu. Drużyna, trener Artur Kupiec, a także prezes Artur Piechowicz, spotkali się z władzami fabryki. Mieli okazję zwiedzić nowoczesną dziś wytwórnię broni, a na koniec spędzili trochę czasu na strzelnicy.

FOTOGALERIA TUTAJ

– Klub piłkarski, a także fabryka, to jedna wspólna historia, dlatego nie wyobrażamy sobie, aby było inaczej. Cieszymy się, że jesteście u nas i chcielibyśmy, abyście towarzyszyli w życiu fabryki – mówił prezes Adam Suliga.

Rozmawiano na temat dotychczasowej, ale też i dalszej współpracy fabryki z klubem.

– Nie ukrywamy, że liczymy na sukces piłkarzy i grę na wyższym szczeblu. Jeśli to się uda, na pewno nie zapomnimy o nagrodzie za dobry wynik – zapowiedział Maciej Borecki, członek zarządu.

Prezes naszego klubu również podziękował władzom Fabryki Broni za dotychczasowe wsparcie i współpracę. Członkowie zarządu otrzymali pamiątkowe gadżety, koszulkę, szaliki, książkę jubileuszową. 

Drużyna miała okazję zwiedzić Fabrykę, zobaczyć w jak nowoczesnych warunkach produkuje się dziś pistolety i karabiny. Produkty z radomskiej fabryki są wysyłane na praktycznie na cały świat.

Piłkarze mieli też możliwość wypróbować Broni. Udali się na strzelnicę, gdzie każdy mógł postrzelać z krótkiej i długiej broni. W tej kwestii trzeba przyznać, że zawodnicy pokazali się z dobrej strony.
– Na strzelnicy poszło mi całkiem nieźle. Mam nadzieję, że wiosną na boisku będę trafiał równie dobrze do siatki rywali – mówił obchodzący 29 urodziny, Kamil Czarnecki.

Teraz pozostaje nam czekać na wizytę władz fabryki na naszym meczu. Mamy nadzieję, że piłkarze wówczas pokażą, czy nauczyli się strzelać!

WKRÓTCE WIDEO

PODOBNE WPISY