Piotr Nowosielski pośród najpopularniejszych

Piotr Nowosielski, piłkarz Broni Radom zajął ósme miejsce w 22 Plebiscycie Echa Dnia na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Ziemi Radomskiej. Biorąc pod uwagę słaby rok dla naszego klubu, trzeba się cieszyć, że przedstawiciel naszego klubu znalazł się w tak zacnym gronie. W imieniu Piotra Nowosielskiego dziekujemy wszystkim, którzy zagłosowali na niego. Nie brakowało innych akcentów związanych z Bronią Radom.

– Jestem bardzo zadowolony, ale również zaskoczony. Już sama nominacja jest dużym sukcesem i cieszę się, że udało się doczekać takiego wyróżnienia – powiedział zawodnik Broni.

Nie brakowało przedstawicieli Broni Radom i byłych zawodników naszego klubu. Najpopularniejszym sportowcem powiatu grójeckiego został – Konrad Główka, powiatu zwoleńskiego – Paweł Lewandowski, zaś powiatu przysuskiego – Łukasz Ślifirczyk. W tym ostatnim przypadku w kategorii Talent Roku nominowany był wychowanek Chojniaka Wieniawa, Patryk Jakubczyk, który ostatecznie zajął drugie miejsce.
Pośród trenerów znalazł się te ż w gronie pięciu najpopularniejszych na 5. miejscu Wojciech Pawłowski, były zawodnik Broni, a oczko wyżej znalazł się trener bokserów Broni – Adam Jabłoński. Z kolei Michał Cieślak, bokser Broni znalazł się na 9 miejscu. wszystkim gratulujemy!
Zwycięzcą plebiscytu został siatkarz Cerrad Czarnych Radom – Wojciech Żaliński, a najpopoularniejszym trenerem – Zdzisław Kolanek – szkoleniowiec zapaśników Olimpijczyka Radom.

PEŁNE WYNIKI NA STRONACH ORGANIZATORA TUTAJ

PODOBNE WPISY