Po awans do półfinału

Mecz ćwierćfinału Mirax Pucharu Polski
POLONIA IŁŻA - BROŃ RADOM
Środa godz. 16.15
Liga jest najważniejsza, ale na tym etapie Pucharu Polski dla naszej drużyny puchar traktowany jest bardzo poważnie i zespół na pewno będzie chciał awansować do kolejnej rundy. Przeciwnikiem Broni będzie A-klasowa Polonia Iłża, zasłużony klub z 95-letnią historią.

Polonia Iłża przez 23 lata nieprzerwanie grała w lidze okręgowej, z dwuletnim epizodem na czwartą ligę. W tym roku zespół nie wytrzymał ogromnych zmian jakie zaszły w klubie. Drużyna spadła do klasy A. Trenerem zespołu jest Piotr Wątorski, a jednym z najbardziej doświadczonych zawodników jest 43 – letni Marcin Rosłaniec. W miniony weekend Polonia pauzowała w lidze ze względu na zły stan boiska Zorzy Kowala.

W naszej drużynie wszyscy zawodnicy są zdrowi, powoli dochodzą do siebie Arkadiusz Oziewicz i Zbigniew Obłuski. Trener Artur Kupiec w pucharowej potyczce da pograć zawodnikom, którzy ostatnio w lidze grali trochę mniej. Mowa tu o takich graczach jak Paweł Młodziński, Dawid Sala, Piotr Dobosz, Emil Więcek, czy Jakub Góźdź. Ostatecznie jaki skład wyjdzie, tego dowiemy się na miejscu przed meczem.

W środę wynik meczu z Iłży będziemy podawać na bieżąco

W innych meczach ćwierćfinałowych
Legion II Głowaczów – Centrum Radom
Iłżanka Kazanów – LKS Promna
Pilica Białobrzegi – Oskar Przysucha 1:1, karne 6:7

Na zdjęciu stadion w Iłży, gdzie kilka dni temu nasi juniorzy z rocznika 2003 wygrali 3:0

PODOBNE WPISY