Pociecha w 11 kolejki

Sebastian Pociecha znalazł się w "Jedenastce Kolejki" tygodnika Piłka Nożna. Mimo, że Broń tylko zremisowała 2:2 z Ruchem Wysokie Mazowieckie, to Sebastian w tym spotkaniu zrobił kawał świetnej roboty. W pierwszej połowie dał znakomite podanie Maksymilianowi Jończykowi, zaliczającprzy tym asystę. W drugiej połowie najpierw  zabrał się świetnie z piłką i był bliski zdobycia gola, ale potem w podobnej sytuacji nie zaprzepaścił szansy i dał drużynie prowadzenie. Sebastian Pociecha zagrał na lewej pomocy, gdzie w tej rundzie wystąpił tylko pod koniec meczu w Zambrowie i też strzelił bramkę. Przesunięcie tego zawodnika właśnie tam, aby wykorzystać jego walory i nie narażać go na więcej kartek...to prawdziwy strzał w dziesiątkę sztabu szkoleniowego!