Podsumowanie 17 kolejki

ZŁE WIEŚCI

Siedemnastą kolejkę można nazwać serią złych wieści dla naszej drużyny i jej kibiców. Najgorszą z nich jest oczywiście porażka Broni u siebie z Włókniarzem w meczu o sześć punktów

Trwa niestety koszmar meczów na własnym stadionie połączonych ze słabą grą. Włókniarz wygrał już drugi mecz w tej rundzie i widać, że jest to inna drużyna niż jesienią, choć opierająca się na prostej taktyce wykorzystywania bardzo dobrych warunków fizycznych swoich piłkarzy.

Niestety, inne drużyny walczące o utrzymanie także zdobyły punkty. Największą niespodzianką jest wyjazdowy bezbramkowy remis Stali Niewiadów z Wartą Sieradz.

Zwycięstwo odniosły także rezerwy Wisły Płock, które pokonały na wyjeździe 4:2 Legionovię. Jedną z bramek strzelił nie kto inny, jak …Krzysztof Wierzba, który kontynuuje wiosną zdobycze bramkowe w III lidze z Nadarzyna, czekając na występy w pierwszoligowej drużynie Wisły. W ten sposób Wisła znów znalazła się w tabeli przed Bronią.

Ucieka nam Omega Kleszczów, która jako gospodarz rozgrywała mecz z SMS Łódź w… Łodzi i jak na gospodarza przystało, wygrała 1:0, strzelając gola tuż po przerwie.

Jedyną dobrą wiadomością tej kolejki jest wyjazdowa wygrana 2:1 Mazowsza w Bukowcu. W tym meczu dwie bramki padły z rzutów karnych, a zwycięstwo grójczanom zapewnił Michał Kucharski, strzelając gola w 89 minucie.

W najciekawszym meczu kolejki Świt pokonał GLKS Nadarzyn 1:0 i ma już siedem punktów przewagi nad wiceliderem.

Potknięcia Warty nie wykorzystał Mazur Karczew, który bezbramkowo zremisował z MKS Kutno. Kibice w Kutnie nie widzieli goli, ale za to mogli być świadkami pokazania przez sędziego ośmiu żółtych kartek i niestety kontuzji dwóch piłkarzy swojej drużyny: Sylwestra Płachety i Mariusza Jakubowskiego, którzy zostali odwiezieni do szpitala.

Po porażce w Niewiadowie, Narew tym razem pokonała 1:0 Nadnarwiankę.

PODOBNE WPISY