Pomagamy Magdzie!

9 maja w Orońsku odbędzie festyn rodzinny, z którego dochód będzie przekazany na leczenie 15-letniej Magdy Orzechowskiej. Broń Radom przekaże na tą imprezę koszulkę z podpisami zawodników Serdecznie zachęcamy kibiców, mieszkańców Radomia, do udziału w festynie i wspierania ciężko chorej, sympatycznej gimnazjalistki.

Podczas festynu w Orońsku będzie można licytować nie tylko koszyulkę Broni, ale również Roberta Lewandowskiego, czy też Rosy Radom i Cerrad Czarnych. Koszulkę przekazał też Dominik Furman z Legii Warszawa.

Program pikniku:
-Mecz piłki nożnej
-Turniej Strong Man
-Gry i zabawy dla dzieci
-Koncert zespołu dla dzieci „Maskotki” dedykowany Magdzie
-Koncert zespołu „Cassino”
-Koncert zespołu „Players”
-Koncert Gwiazdy zespołu „Tarzan Boys”

Zdiagnozowano u Magdy – Mięsak Ewinga Sarcoma. Pierwotny bardzo złośliwy nowotwór kości.

LECZENIE: Chemioterapia przedoperacyjna (w trakcie) ma na celu zmniejszenie guza oraz zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się nowotworu i przerzutu. Następnie operacja usunięcia guza i wstawienie częściowej lub całej lewej strony protezy miednicy. Po usunięciu ogniska będzie kontynuowana dalsza chemioterapia i rehabilitacja.

POMOC: Magdę czeka bardzo długie leczenie, terapia oraz rehabilitacja, które są bardzo kosztowne. Więc jeżeli tylko możesz to przekaż 1% właśnie Magdzie lub można dokonać indywidualnej wpłaty na nr konta:

ING Bank Śląski o/ Warszawa

29 1050 1025 1000 0022 7611 6304

z dopiskiem: „Magda Orzechowska

Nr IBAN: PL 29 1050 1025 1000 0022 7611 6304

Kod BIC SWIFT: INGBPLPW.

W imieniu organizatorów zapraszamy do Orońska 9 maja

Więcej informacji na http://magdaorzechowska.pl/