Pomóżcie wygrać! Głosowanie tylko do piątku!!!

Miniony rok 2018 był dla Broni Radom bardzo udany i warto docenić to w głosowaniu. Nasz klub awansował o szczebel wyżej, a ta w sztuka nie udała się nikomu w ostatnich 12 miesiącach pośród drużyn z naszego miasta. Jeszcze tylko do 28 grudnia do północy można głosować na Trenera Roku, Sportowca Roku,. Talent i Drużynę w Sportowym Plebiscycie "Echa Dnia". Nasi przedstawiciele zasłużyli w tytm roku na wszystko co najlepsze.

Naturalnym było nominowanie trenera Artura Kupca, który jest współwórcą sukcesu. W gronie Sportowców  Roku, redakcja „Echa Dnia” nominacjami wyróżniła Kamila Czarneckiego – króla strzelców uboegłego sezonu i Adama Imielę jednego z najlepszych zawodników zarówno wiosną, jak i jesienią. Nie zabrakło też nominacji w kategorii Talent Roku. Tutaj znalazł uznanie Jakub Wiechecki, kapitan naszej ekstraligowej drużyny rocznika 2004, solidny obrońca, powoływany do kadry wojewódzkiej. 

Warto przypomnieć, że w poprzednich latach przedstawiciele Broni Radom triumfowali w Plebiscycie. Między innymi Artur Kupiec za roku 2009 i ówczesny awans z V do III ligi znalazł uznanie w oczach kibiców i czytelników i wygrał plebiscyt. W 2011 roku wygrał Paweł Młodziński – obecny kapitan i bramkarz Broni. Rok temu Kamil Czarnecki znalazł się w gronie wyróżnionych!

Jak głosować?

Adam Imiela – Żeby zagłosować, wyślij SMS
RGWS.11 na numer 72355

Kamil Czarnecki – Żeby zagłosować, wyślij SMS
RGWS.4 na numer 72355

Artur Kupiec – Żeby zagłosować, wyślij SMS
RGWT.7 na numer 72355

Jakub Wiechecki
– Żeby zagłosować, wyślij SMS
RTA.1 na numer 72355

Serdecznie zachęcamy naszych kibiców do głosowania na przedstawicieli Broni! 

O sposobach głosowania, więcej nominowanych nazwisk na portalu Echa Dnia, TUTAJ

PODOBNE WPISY