Poniedziałki dla kibica z E. Leclerc

Kto chodzi na mecze Broni Radom, już teraz może na podstawie zakupionego biletu na mecz, uzyskać zniżkę w hipermarkecie E. Leclerc. Uruchomione tam zostały tak zwane "Poniedziałki z Klubem Kibica".
Więcej szczegółów w rozwinięciu informacji. Zachęcamy do przychodzenia na mecze naszej drużyny i do robienia zakupów.

E.Leclerc w Radomiu doceniając  kibiców lokalnych drużyn sportowych, które odnoszą sukcesy, promują sport i nasze miasto w kraju i poza jego granicami organizuje Poniedziałki z Klubem Kibica. To właśnie w poniedziałki począwszy od 30 października 2017 roku,  kibice  (MKS E.Leclerc Radomka Radom, WKS  Cerrad Czarni Radom, Radomski Klub Piłkarski Broń Radom, Rosa Radom, RKS Radomiak Radom), będą mogli robić zakupy z rabatem. 

Kto i na jakich zasadach może zrobić  zakupy z  Klubem Kibica? 
Do  Klubu Kibica E.Leclerc mogą  należeć pełnoletnie osoby, które są kibicami (MKS E.Leclerc Radomka Radom, WKS Cerrad Czarni Radom, Radomski Klub Piłkarski Broń Radom, Rosa Radom, RKS Radomiak Radom) i  posiadają  kartę lojalnościową E.Leclerc, bądź ją założą w Punkcie Obsługi Klienta E.Leclerc, aktywując Klub Kibica. By taką kartę otrzymać bądź aktywować na niej Klub Kibica należy w Punkcie Obsługi Klienta okazać bilet wstępu na mecz, którejś z wspomnianych drużyn bądź karnet na mecze na sezon 2017/2018. By otrzymać rabat podczas każdych poniedziałkowych zakupów, należy przy kasie okazać swoją kartę lojalnościową E.Leclerc z aktywnym Klubem Kibica.    

Rabat z Klubem Kibica
Kibic, który posiada kartę lojalnościową E.Leclerc i należy do Klubu Kibica za zrobione w  każdy poniedziałek zakupy na kwotę powyżej 50 złotych otrzyma 5 % rabatu. Zaoszczędzone pieniądze powędrują  na Jego kartę lojalnościową. Kibic pozyskane w ten sposób pieniądze można wydać na zakupy w E.Leclerc w Radomiu, w dowolnym terminie. Podczas Poniedziałku z Klubem Kibica  rabat – 5 %  nie dotyczy produktów alkoholowych, wyrobów tytoniowych i środków farmaceutycznych, karmienia początkowego.

Jeśli ktoś posiada kartę lojalnościową i należy już do innych  klubów E.Leclerc np. Klubu Seniora, ale jest też kibicem i chce oszczędzać także z Klubem Kibica, to może to robić. Wystarczy, że taką deklarację złoży w Punkcie Obsługi Klienta. Po okazaniu karnetu całosezonowego na mecze którejś wspomnianych drużyn, bądź biletu na mecz Klub Kibica zostanie aktywowany. Wówczas  może w poniedziałek oszczędzać z Klubem Kibica a na przykład jeśli jest seniorem – w środę z Klubem Seniora. Wszystko na jednej karcie.

E.Leclerc Radom jest otwarty na włączanie do Klubu Kibica także kibiców innych drużyn sportowych z Radomia i okolicy. Czekamy na kontakt od zainteresowanych kibiców, klubów kibica, lokalnych drużyn sportowych.

PODOBNE WPISY