Poobijana Broń będzie walczyć o zwycięstwo

BROŃ RADOM - GKS II BEŁCHATÓW
Sobota godz. 19, stadion przy ul. Narutowicza 9

Mniej więcej 30 lat temu Broń Radom żegnając się z drugą ligą pokonała 2:0 GKS Bełchatów. Tylko ten pierwszy Bełchatów. Potem losy naszemu klubu były wszystkim znane. Broń chyliła się ku upadkowi, a Bełchatów rozwijał dzięki kopalni węgla brunatnego. Dziś przyszło nam grać z rezerwami tego klubu. Mimo to przy sztucznych światłach o godz. 19 nie powinno zabraknąć nikogo, kto kocha swój zespół.
Broń zagra w osłabionym składzie. Nie zmienia to faktu, że marzy nam się trzy punkty.

Rezerwy Bełchatowa to nieobliczalny młody zespół. Przypomnijmy, że nasza drużyna wracając z Otwocka zajechała do Białobrzegów, aby zobaczyć w akcji bełchatowian. Pilica wygrała wtedy 7:2, ale zarówno wynik jak i gra, nie powinna być żadnym wyznacznikiem. Przecież kilkanaści dni później GKS II rozniósł lidera – Lechię Tomaszów Maz. 4:0. Wszystko zależy od tego w jakim składzie goście przyjadą do Radomia. Pierwszy zespół o godz. 12  niedzielę rozgrywa swój mecz w Tychach i trudno spodziewać się, aby do Radomia odesłano najlepszych graczy. 

Bez względu na sład rywala, Broń ma swój cel i musi go realizować. Sytuacja kadrowa już przed środowym meczem nie była najlepsza, a teraz może być jeszcze gorzej. Do listy kontuzjowanych dołączył Mariusz Marczak. Piłkarze Pogoni Grodzisk nie oszczędzali go, a sędzia nie reagował na ostrą grę. W efekcie Marczak ma sttłuczone żebra i piszczel. Nadal nie w pełni sił są Ajibola Oshikoja, Paweł Ankurowski i Mikołaj Skrórnicki. 

Zaczynamy mecz o godz. 19. Będzie chłodno, ale na pewno głośnym dopingiem możemy rozgrzać siebie i zagrzać zespół do walki. Gooolaa Broniarze!!!!!!!!
RELACJA LIVE OD GODZ. 18.30

PODOBNE WPISY