Poradzić sobie z presją

Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki
Sobota godz. 12

Stadion. ul. Narutowicza 9
Piłkarze Broni w sobotę w samo południe zagrają u siebie z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Teoretycznie "na papierze" rywal będzie faworytem. To już nie ma znaczenia. Nasz zespół każdy następny mecz grać będzie z przysłowiowym nożem na gardle i ogromną presją. Musi sobie z tym poradzić, bo inaczej ciężko będzie wygrzebać się ze strefy spadkowej.

Porażka w Wysokiem Mazowieckim z Ruchem bardzo mocno odbiła się na nastrojach kibiców, atmosferze w szatni. Broń mogła już być w dobrym miejscu w tabeli, ale sama skomplikowała sobie sytuację. Nasz zespół potrafi grać w piłkę, ale w tym sezonie tracił już punkty z trzema ostatnimi ekipami w tabeli. Ta sportowa złość jaka panuje w ekipie, powinna być teraz spożytkowana przeciw mocnej ekipie Sokoła.

Nasz rywal do ostatniej kolejki walczył o czołową ósemkę i niewiele brakowało, a Sokół załapałby się do grupy mistrzowskiej. Wiosną aleksandrowianie grają w kratkę. Wysoko pokonali Huragana Morąg, wygrali też z Radomskiem, ale na wyjazdach przegrali z Błonianką i Kutnem. Pod względem piłkarskim jest to w grupie spadkowej jedna z najlepszych ekip, ale wciąż nie może być pewna utrzymania.

Broń jesienią wygrała z Sokołem na wyjeździe 1:0 po golu w 90 minucie Eliana Hernandeza. Teraz Hiszpan ma szansę powtórzyć wyczyn. Wraca po pauzie za kartki i prawdopodobnie zagra w tym meczu. Trener Artur Kupiec ma ten komfort, że trenują wszyscy zawodnicy. Mamy nadzieję, że zespół zmobilizuje się, zagra skutecznie w ataku i uważnie w obronie. Liczymy na trzy punkty. Gooola Broniarze!!!!

Mecz rozagrany będzie bez udziału publiczności, ale będzie transmitowany na facebookowym profilu RKP Broń Radom. Tradycyjnie będziemy też przeprowadzać relację tekstową.

PODOBNE WPISY