Porażka Broni z KSZO w anormalnych warunkach

BROŃ RADOM - KSZO OSTROWIEC 2:3 (2:1).
Bramki: Śliwiński 16, Kielak 21 - Trochim 37, Stanisławski 51, Zaklika 80
Broń: Zacharski (46 Małecki) - Machajek, Kiercz (46 Jagielo), Jagiełło (46 Dąbrowski), Rogoziński (46 Kolosowski) - Pociecha (60 Piotrowski) Dias (46 Jończyk), , Kielak (46 Leśniewski), Wolski (46 Szkopinski) - Śliwiński (60 Goljasz), Goljasz (46 Smuczynski).
KSZO: Rybiński - Król, Kraśniewski, Mężyk, Ziółkowski, Imiołek, Szymański, Głaz, Trochim, Zalewski, Szydłowski
KSZO II połowa: Lipiec - Kaczmark, Majewski, Dworzyński, Persona, Fuat Bajramow, Zaklika, Kaczmarek, Chrzanowski, Paluch, Stanisławski.
To nie był normalny mecz. Sytuacji z obu stron było tak dużo, że każdy wynik był możliwy. Na zaśnieżonej, śliskiej murawie rządził przypadek. W drugiej połowie łuk brwiowy rozbił jeden z zawodników KSZO, natomiast z rozciętą i krwawiącą głową na pogotowie udało się Szymon Jagieła. Na szczęście w obu przypadkach urazy nie okazały się zbyt poważne.
W zespole Broni zagrał Filip Rogoziński, testowany 23 letni obrońca trzecioligowego ŁKS Łagów.
ZDJĘCIA TUTAJ
Więcej o meczu w rozwinięciu

– Szacunek i podziękowanie należy się drużynie gości, bo poczekali cierpliwie zanim ktoś się zlitował i odśnieżył plac gry. Najwazniejsze, że obyło się bez kontuzji – mówił po meczu trener Artur Kupiec.

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Broni. Nasz zespół wykorzystał dwie okazje, choć powinien kończyć odsłonę z prowadzeniem różnicą 3-4 goli. Rywale stworzyli sobie właściwie jedną okazję i zdobyli kontaktową bramkę.
Po zmianie stron w obu ekipach pojawiło się sporo nowych graczy i to goście częściej atakowali i stworzyli sobie groźne okazje. W obu przypadkach często sytuacje bramkowe stwarzały się po przypadkowych stratach, gdyż piłkarze jeździli na murawie jak na łyżwach. W naszym zespole trzy świetne okazje miał Bartek Smuczyński i szkoda, że nie wykorzystał choćby jednej, bo remis na pewno byłby sprawiedliwym wynikiem. Trzeba też dodać, że trochę szczęscia miał nasz zespół, gdy piłka odbijała się od słupka.

Z powodu urazu ścięgna Achillesa w ekipie Broni nie zagrał Piotr Stefański. Wkrótce zapdaną też decyzje co do testowanych graczy Szymona Kołosowskiego, Konrada Szkopińskiego i Filipa Rogozińskiego.