Porażka w Puławach

WISŁA PUŁAWY - BROŃ RADOM 2:1 (1:1).
Bramka dla Broni: Bojek 26
Broń: Budzikur - Wieczorek, Gorczyca, Ankurowski, Wichucki, Leśmniewski, Sałek,. Krukowski, Bojek, Bouchniba, Nowosielski oraz Wicik, Stefański, Dobosz, Więcek. 

Z lekkim opóźnieniem, około godziny 15.20 piłkarze Broni zagrają na wyjeździe z drugoligową Wisłą Puławy. Będziemy na żywo podawać wynik z tego meczu.

Niestety już na rozgrzewce, kontuzji mięśnia gwugłowego doznał Mikołaj Skórnicki. Miejmy nadzieję, że nie jest to nic groźnego. Na wszelki wypadek piłkarz odpuści sobie dzisiejszy sparing.
W 15 minucie Broń straciła gola. Napastnik Wisły ewidentnie pomógł sobie ręką, ale sędzia uznał, że tak można. Kilka minut wcześniej zrównany z ziemią w polu karnym miejscowych został Piotr Nowosielski, ale arbiter po swojemy interpretuje przepisy gry w piłkę nożną.
W 26 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotra Nowosielskiego, obrońcy Wisły wybili piłkę na 12 metr, tam ładnie z półwoleja uderzył Michał Bojek.
Mało było sytuacji podbramkowych do przerwy. Zarówno z jednej jak i drugiej strony. W Broni dobrze w pierwszej odsłonie zagrała skoncentrowana obrona.
W 51 minucie Wisła wyprowadziła z własnej połowy szybką kontrę, zakończoną golem.
W druiej połowie, Bron miała dwie trzy dobre okazje, po których mogła zdobyć wyrównującego gola. Najlepszą miał Wajih Bouchnina, który ładnie uderzył z 20 metrów, a piłka przeszła minimalnie nad poprzeczką. W końcówce nie udało się wyrównać i Broń ostatecznie przegrała mecz.

PODOBNE WPISY