W drużynie Broni z ostatniej rundy zagrali Tomasz Bartosiak, Kamil Kumoch i Igor Kośmicki. Reszta to zawodnicy testowani lub gracze rezerw, którzy w pierwszym zespole pojawiali się epizodycznie lub wcale.
Pośród testowanych międzu innymi zobaczyliśmy Szomona kożeckiego z RKS Radomsko, Dawida Ufira z Warty Gorzów Wlkp (w przeszłości testowany był przez trenera Różańskiego w Broni). Byli też Maksymilian Czyżewski ze Żbika Nasielsk, Kolumbijczyk Edgardo, Karol Baranowski z Gryfu Wejherowo. Był również ciekawy zagraniczny zawodnik, który zdobył bramkę, zaliczył asystę, ale na razie na prośbę zainteresowanego nazwiska nie będziemy pisać.


