Porażka w sparingu z Koroną

BROŃ RADOM - KORONA II KIELCE 2:6 (1:3)
Bramki: testowany 35, Kumoch 77 - Bojanczyk 16, 19, Konstantyn 37, Jopkiewicz 70 z karnego, Kucharczyk 86, Szczepanski 90
Broń: Piotrowski (46 Kołodziej) - Bartosiak (46 Pietrasik), Kośmicki (46 Drachal), Kożecki (70 Kiełbasa), Wojtala (55 Zborowski), zawodnik testowany, Kumoch (60 Woźniak), Ufir, Czyżewski (60 Dąbrowski), Edgardo (46 Ambrozik), Baranowski.
W środę nasi piłkarze zagrali ostatni mecz towarzyski w tym roku. Na boisku zaprezentowała się spora rzesza testowanych graczy. Wynik meczu nie był tak ważny, bo zespół pierwszy raz zagrał w takim zestawieniu. Nie dziwi więc, że był chaos, dużo przypadku i sporo błędów.
Cieszy na pewno fakt, że w drużynie Broni zagrało na dobrym poziomie 2-4 zawodników, ale wszelkie decyzje zapadną zapewne dopiero, gdy będzie wiadomo, kto poprowadzi ten zespół.
Piłkarze Broni zagrali z czarnymi opaskami na rękawach,  mecz poprzedziła minuta ciszy dla zmarłego w poniedziałek Artura Kupca. 

wiecej w rozwinięciu

W drużynie Broni z ostatniej rundy zagrali Tomasz Bartosiak, Kamil Kumoch i Igor Kośmicki. Reszta to zawodnicy testowani lub gracze rezerw, którzy w pierwszym zespole pojawiali się epizodycznie lub wcale.
Pośród testowanych międzu innymi zobaczyliśmy Szomona kożeckiego z RKS Radomsko, Dawida Ufira z Warty Gorzów Wlkp (w przeszłości testowany był przez trenera Różańskiego w Broni). Byli też Maksymilian Czyżewski ze Żbika Nasielsk, Kolumbijczyk Edgardo, Karol Baranowski z Gryfu Wejherowo. Był również ciekawy zagraniczny zawodnik, który zdobył bramkę, zaliczył asystę, ale na razie na prośbę zainteresowanego nazwiska nie będziemy pisać.

PODOBNE WPISY