Porażka w Tomaszowie

LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI - BROŃ RADOM 1:0
Bramka: Amroziński 85
Lechia: Awdziewicz - Cyran, Amroziński, Mroczek, Szymczak (90. Grzesiński), Jakubczyk, Warczyk (63. Lewiński), Pecyna, Uchroński, Turewicz, Morenkov (63. Kaproń).
Broń: Kosiorek - Machajek (46. Zborowski), Wrześniewski, Kośmicki, Olszewski, Bartosiak, Dias, Elian Hernandez, Kielak, Michalski (71. Goljasz), Kowalczyk (57. Danzell).

Nasza Broń grała dziś w Tomaszowie Mazowieckim. Niestety po akcji w końcówce spotkania nasz zespół stracił gola i przegrał z miejscową Lechią. Ogromna szkoda straconych punktów, bo z przebiegu spotkania remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem.

ZDJĘCIA TUTAJ
Więcej w rozwinięciu

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO TUTAJ

Pierwsze 25-30 minut należało do naszej drużyny, ale potem coraz mocniej atakowala Lechia. Obie drużyny miały swoje okazje, ale nie były to tak zwane setki, po których piłka mogła i powinna znaleźć sie w siatce.
Po przerwie już w pierwszych minutach gospdoarze mogli otworzyć wynik boiska. Lechia w drugiej połowie była częściej przy piłce, ale też niewiele z tego wynikało. Z obu stron zespoły starały się atakować, nie kalkulowały, a momentam mecz się zaostrzał. Niestety w 85 minucie nie udało się z prawej strony zablokować dośrodkowania, a także dobrze ustawionego Amrozińskiego, który z kilku metrów trafił pod poprzeczkę.
Broń atakowała do samego końca. Zespół włożył dużo zdrowia i ambicji, aby jeszcze w ostatnich minutach zdobyć wyrównującą bramkę. Niestety nie udało się. Lechii gratulujemy wygranej, a nasz zespół po analizie tego meczu niech mocno przygotowuje się do pojedynku ze Zniczem. Nie ma co rozpamiętywać i gramy dalej! 

PODOBNE WPISY