Porażka z Blonianką

BRON RADOM - BŁONIANKA BŁONIE 0:1
Bramka: Korczak 64
Broń: Kosiorek - Derlatka, Wrześniewski, Kośmicki, Kolasa (85 Zborowski), Bartosiak (72 Goljasz), Prikhna, Poręba (72 Smykowski), Kumoch, Głowacki, Ramirez.
Trzecia porażka z rzędu stała się faktem. Sytuacja staje się  coraz trudniejsza. Nie dziwi nic, że wszyscy są poirytowani, bo zespół gra, stwarza sobie sytuacje, ale niestety w kolejnym meczu ich nie wykorzystujemy. Tymczasem wystarczy jeden błąd w defensywie, jakaś chwila nieuwagi i to kończy się stratą gola.
(więcej w rozwinięciu)

Przed przerwą swoje dobre okazje mieli Tomek Bartosiak, czy Carlos Ramirez. W drugiej połowie świetnie strzelali już  nie tylko Ramirez, ale też Prikhna, Głowacki, czy pod koniec Goljasz.

Z jednej strony można zrozumieć sfrustrowanie kibicow. Nie można się temu dziwić, bo nic tak nie denerwuje, jak kolejna z rzędu porażka. Z drugiej strony, jeśli zespół się stara i traci gola w 64 minucie, to jest dużo czasu, aby pomóc z trybun. Jesteśmy z Bronią na dobre i złe, „czy wygrywasz, czy nie…”. Sytuacja w tabeli nadal nie jest taka zła i trzeba tej drużynie pomóc, a nie kopać leżącego.

W środę 1 czerwca nasza Broń gra z Jagiellonią i mocno wierzymy, że uda sie  przełamać złą passę.

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO TUTAJ

PODOBNE WPISY