Porażka z Koroną II

BROŃ RADOM - KORONA II KIELCE 1:2 (1:1)

Bramki: Sałek 15 - Matulka 29, Paprocki 51
Broń: Młodziński (46 Matracki) - Jakubczyk, Krukowski, Ankurowski (46 Leśniewski), Sala, Dziubek (46 Więcek), Sałek (63 Ankurowski), Skórnicki (63 Dziubek), Kowalski, Nowosielski (70 Gregorek), Mażysz (46 Bouchniba).

W 15 minucie po ładnym dośrodkowaniu z lewej strony, Damian Sałek w swoim stylu głową trafił do siatki. Ładną asystą popisał się Mateusz Dziubek.
W 24 minucie po rozegraniu rzutu wolnego i ładnym strzale Załęckiego, Broń straciła gola, ale wczesniej arbiter dopatrzył się spalonego.
Kamil Matulka w 29 minucie dostał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam z Pawłem Młodzinskim, wykorzystał sytuację. Do przerwy mimo kilku prób, Broni nie udało się zdobyć gola. Młody zespół Korony wysoko zawiesił poprzeczkę.
Drugą połowę lepiej zaczęli kielczanie. Do 60 minuty Broń spisywała się baredzo przeciętnie. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. W 61 minucie wyśmienitą okazję miał Dominik Leśniewski, ale przestrzelił z kilku metrów. Również w 68 minucie Broń miała dobrą okazję, ale spudłował Bouchniba,
W 80 minucie po dośrodkowaniu Kowalskiego, strzał Mażysza zablokowali obroncy, a chwilę potem dobrą okazję miał Gregorek.

WIECZOREM FOTOGALERIA ORAZ WIDEO Z MECZU

PODOBNE WPISY