Porażka z Oskarem. Po testach ociężale

Broń Radom – Oskar Przysucha 1:2 (0:1), Nowosielski 90 - Maciejczak 25, P. Gil 57.

Broń: Radczenko – Rdzanek (46 Krukowski), Skórnicki (25 Wichucki), Gorczyca (46 Ankurowski), Drobnjak (60 Budziński), Leśniewski (46 Bojek), Sałek (46 Lach), Titunin (46 Bouchniba), Syta (46 Nowosielski), Marczak (46 Książek), Ekwueme (60 Stefański.

Nasi piłkarze po czwartkowych i piątkowych testach szybkościowo wytrzymałościowych, zupełnie nie przypominali drużyny. Snuli się ociężale po boisku. Na szczęście i testy i sam sparing mają przynieść korzyści na rundę jesienna.

W 45 minucie Paschal Ekwueme nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił golkiper gości.

Pierwsy bramkę zdobył dla Oskara był piłkarz Broni, Paweł Maciejczak. W ekipie gości zagrali też Mateusz Midziołerk praz Michał Modzelewski.

W 75 minucie Piotr Nowosielski zaczął bawic się z piłką będąc sam na sam z bramkarzem Oskara i dał sobie zabrać piłkę. Pięć minut później ponownie Nowosielski, strzelił w słupek. Z kolei w 84 minucie doskonałą okazję miał Bartek Książek, ale strzelił minimalnie nad bramką. W 88 minucie po strzale Nowisielskiego, Wiatrak wybił piłkę z linii bramkowej.
Dopiero w końcówce "Cantona" technicznym strzałem zdobył gola.