Porażka z Pilicą i wygrana z KSZO

Dziś o godz. 11 Broń gra dwa mecze kontrolne. Z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim i Pilicą Białobrzegi w Radomiu. Będziemy na żywo podawać wyniki spotkań.
KSZO OSTROWIEC - BROŃ RADOM 1:2 (0:0).
Broń: Michałek (Prasek) - Protasewicz (65 Budziński), Kupiec, Wolski, Noheem - Rdzanek (Marczak), Kourou, Dziubiński, Doliński - Teboh (82 Lenarczyk), Uwadizu (60 Ziętek).
Po 45 minutach w Ostrowcu Broń po dobrej grze remisuje bezbramkowo. KSZO w 9 minucie miało bardzo dobrą okazję, ale napastnik gospodarzy. trafił w boczną siatkę. Z kolei w 35 minucie mocnym strzałem z dystansu popisał się Doliński i golkiper KSZO wybil na rzut rożny.
W 47 minucie Georghe Teboh popisał się pięknym strzałem z 20 metrów w samo "okienko".
W 54 minucie Wojtek Kupiec trafia w słupek...własnej bramki. Samobój był bardzo blisko.
W 65 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową wyrównuje Stachurski
W 70 min ZIętek z 5 metrów przestrzelił
W 80 minucie Ziętek zrehabilitował się za wcześniejszą sytuację. Dostał podanie od Kourou i w sytuacji sam na sam po ziemi strzelił przy słupku.
BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 2:3 (0:1).
W 33 minucie Broń po błędzie defensywy traci gola.
Broń: Molęda (Młodziński)- Gorczyca, Zieliński, Czubaj (Czachór), Lupa, Maciejczak, Pawelec (Krupa), Kołodziej, Wojciechowski, Ciupiński, Chudziński (Bartosiak) oraz Leśniewski, Prasek. 
Z kolei w Radomiu drugi zespół gra przeciwko mocnej Pilicy. Nasi zawodnicy mieli jedną świetną okazję, po której Daniel Ciupiński powinien trafić do siatki.
W ostatnich minutach wpadły trzy gole. Dla Broni strzelili Bartosiak i A. Prasek.

Oba spotkania już się zakończyły. Zdjęcia oraz szerzej o grze testowanych popołudniu.