Porażki w Warszawie

W Warszawie mecze sparingowe rozegrali dziś chłopcy Broni rocznika 98 i 99. Przeciwnikiem naszych drużyny była Polonia Warszawa. Obie nasze drużyny przegrały.

Polonia 98 Warszawa – Broń 98 Radom 15:0 (7:0)

Ciężko napisać coś o meczu kiedy tak wysoko się przegrywa. Piłkarze Broni musza jednak pamiętać, że przegrali z Mistrzem Warszawy. Polonia w poprzednim sezonie ograła wszystkich w Warszawie. Z każdej porażki należy wyciągać wnioski. Piłkarze Roberta Rogali nie powinni się załamywać gdyż był to tylko mecz sparingowy. Spotkanie, które ma uczyć gry w piłkę.

Polonia 99 Warszawa – Broń 99 Radom 8:1 (4:1)

Kiedy pierwsi w 10 minucie na prowadzenie wyszli podopieczni Sebastiana Starobrata wydawało się, że są na jak najlepszej drodze aby wygrać mecz. W 25 minucie świetnej sytuacji nie wykorzystał napastnik Broni. Po kontrze Polonia doprowadziła do remisu. Później w 8 minut nasz zespół stracił 3 bramki po indywidualnych błędach. Po przerwie zdecydowanie lepiej grali gospodarze i zasłużenie wygrali mecz.
Już w sobotę na sztucznym boisku Broni między godziną 10.00 a 13.00 zostanie rozegrany turniej sparingowy. Oprócz Broni 99 zagrają trzy zespoły tj. KP Legia Warszawa, Korona Kielce i Znicz Pruszków.