Potrzebny komplet punktów

MKS Piaseczno - Broń Radom
Sobota godz. 16
Stadion ul. 1 Maja 16 w Piasecznie


- Jeśli chcemy walczyć o awans, to nikogo nie mozemy się obawiać. Z szacunkiem podchodzimy do każdego przeciwnika, ale jedziemy po to, aby zgarnąć omplet punktów - mówi Artur Kupiec, szkoleniowiec Broni przed sobotnim meczem w Piasecznie.
Po trzech meczach z teoretycznie słabszymi przeciwnikami, teraz naszą drużynę czekają pojedynki z mocniejszymi rywalami. Po spotkaniach w Piasecznie, u siebie z Pilicą i w Mszczonowie, będziemy wiedzieć więcej na temat siły naszej drużyny.

Nasz sobotni przeciwnik, MKS Piaseczno przed sezonem wskazywany był jako jeden z najmocniejszych zespołów, kandydat do walki o czołowe lokaty. Drużyna jednak źle zaczęła ten sezon. Doznała czterech porażek z rzędu i doszło do zmiany trenera. Nowym szkoleniowcem został Igor Gołaszewski, znany z pracy w Polonii Warszawa. Pod jego wodzą Piaseczno wygrało ze Zniczem II Pruszków i pokonało Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2 na wyjeździe. Te mecze pokazały, że drużyna MKS potrafi grać w piłkę i w sobotę będzie mocnym przeciwnikiem dla Broni. Zastanawiający jest na pewno wynik Pucharu Polski. W środę MKS Piaseczno przegrał 0:8 z Mazurem w Karczewie. Piaseczno nie grało rezerwami, bo rezerwy o tej samej porze wPucharze grały z Wilgą Garwolin. Nie wnikając w szczegóły, można wywnioskować, że Puchar rządzi się własnymi prawami.

Nasza drużyna w środę nie grała pucharowej potyczki z Polonią Iłża. Tego dnia trener zarządził grę wewnętrzną. W zajęciach już uczestniczą rekonwalescenci. Trenują już Zbyszek Obłuski i Arek Oziewicz. Jednak tylko ten pierwszy na razie będzie brany pod uwagę, przy ustalaniu kadry meczowej.
– Atmosfera jest fajna, bojowa, chłopaki wiedzą, że w sobotę czeka nas ciężki mecz i trzeba będzie mocno popracować – mówi trener Artur Kupiec.
Szkoleniowiec nie wyklucza, że w składzie zajdą korekty. Wszystko okaże się w sobotę przed samym meczem.

Mecz będzie też szczególny dla gospodarzy, bo zainaugurowane zostaną nowe truybuny na obiekcie.

Fot. Przegladpiaseczynski.pl

W SOBOTĘ OD GODZ. 15.45 BĘDZIEMY NA ŻYWO RELACJONOWAĆ MECZ PIASECZNO – BROŃ

PODOBNE WPISY