Powiedzieli po meczu

Broń wygrała w środę bardzo ważny mecz w Konstancinie. Oto co po spotkaniu powiedział nasz trener, Artur Kupiec oraz bohater spotkania, Damian Sałek, który nie po raz pierwszy w tym sezonie strzela dla naszego zespołu decydującą bramkę. 

Artur Kupiec, trener (na zdjęciu): Podczas meczu potwierdziło się to, co wiedzieliśmy wcześniej o Skrze. Mianowicie, że jest to bardzo dobry zespół na własnym boisku. Było nam bardzo ciężko o wygraną, ale cieszymy się, że jesteśmy pierwszym zespołem, który tyutaj wygrał. Kibice, którzy przyszli na mecz nie mieli powodów do tego, aby się nudzić. Sporo było walki na placu, a niemal wszystkie bramki były przedniej urody. Ta wygrana bezsprzecznie przybliża nas do awansu, ale jeszcze zostało kilka spotkań do wygrania.

Damian Sałek, pomocnik: Każdemu wiele przyjemności sprawia zdobywanie goli. Oczywiście mam małą satysfakcję, że po raz kolejny udało mi się trafić do bramki rywala w kulminacyjnym momencie. Chcę jednak dodać, że wygrana to nie jest moja zasługa. Cały zespół mocno pracował na te punkty i ta praca nie poszła na marne.

PODOBNE WPISY