Powtórzyć wynik z marca

WŁÓKNIARZ ZELÓW - BROŃ RADOM
Środa, godz. 17
stadion w Zelowie, ul. Piotrkowska

Nie wiele odpoczynku mają trzecioligowcy i już w środę ruszą do kolejnych bojów o punkty. Nasza Broń na boisku w Zelowie zagra z miejscowym Włókniarzem, drużyną która w poprzednim sezonie była rewelacja rundy wiosennej.

Właściwie naprzeciw siebie staną dwa zespoły, które latem zostały mocno przemeblowane, a właściwie odmłodzone. W ekipie z Zelowa nie ma już kilku czołowych graczy. Do Tura Turek ubyli Norbert Dregier i Piotr Gląba. Ich śladem podążył Damian Lipiński. Natomiast Krzysztof Michalak ubył do Polonii Bytom.

Start w nowym sezonie przez zelowski zespół nie był najlepszy. Drużyna zremisowała z Mazurem Karczew 1:1 na inaugurację a tydzien później przegrała w derbach powiatu bełchatowskiego z Omegą Kleszczów 1:2. W ostatnią sobotę doznała klęski 1:5 w Warszawie z Hutnikiem. Na usprawiedliwie Włokniarza niech będzie fakt, że w bramce wystąpił młody rezerwowy golkiper, a drużyna grała bardzo wcześnie i zanim się otrząsnęła to było już 3:0.

Na podstawie tabeli i dorobklu punktowego, Włokniarza nie można lekceważyć. Tym bardziej, że nasz zespół na ten wyjazd również może pojechać w osłabieniu. Na kontuzxje narzekają Norbert Rdzanek, Adrian Ziętek i Michał Doliński. O tym czy zagrają, dowiemy się dopiero przed samym spotkaniem.

Miło by było, gdyby nasi piłkarze powtórzy wynik z rundy wiosennej, kiedy to wygrali na boisku Włokniarza 2:0, po golach Adriana Dziubińskiego i Łukasza Szymoniaka.
Tradycyjnie będziemy jutro relacjonować na żywo to co dzieje się na boisku.

PODOBNE WPISY