Pożegnanie z rocznikiem 1996

Broń 96 Radom- UMKS Piaseczno,
UWAGA ZMIANA! niedziela godz.11.00, mecz na głównym stadionie!


Meczem z UMKS Piaseczno juniorzy młodsi Broni pożegnają się z kibicami jako drużyna. Od nowego sezonu będą częścią współnej drużyny roczników 1995/96 występującej w makroregionalnej lidze juniorów. Kończy się ciekawa historia jednej z drużyn naszego klubu.

 Drużyna rocznika 1996  przeszła emocjonującą historię walki o awans do ligi mazowieckiej. Przez trzy sezony była niepokonana w radomskich ligach trampkarzy. Niestety, mniej szczęścia miała w barażach- po dwóch porażkach udało się za trzecim razem, gdy dwa lata temu pokonała Orlika Radom. W dwóch sezonach w lidze mazowieckiej okazała się solidnym zespołem, który plasował się w środku tabeli. Zawsze odznaczała się walecznością i charakterem. Teraz zawodnicy tej drużyny staną przez wyzwaniem wywalczenia miejsca we wspólnej drużynie roczników 1995 i 1996 i podjęcia walki w makroregionalnej lidze juniorów starszych.
Trenerami drużyny rocznika 1996 byli: Włodzimierz Andrzejewski, Konrad Główka, Artur Kupiec, a od listopada  2012 – Marek Siwak.

PODOBNE WPISY