Pracowita jesień

 z niecierpliwością czekamy na szczegółowy terminarz IV ligi, która swoje rozgrywki rozpoczyna już za niespełna cztery tygodnie. Zanim dowiemy się, kto będzie naszym pierwszym rywalem (z dużą dozą pewności możemy poinformować, że pierwszy mecz zostanie rozegrany w Radomiu), chcemy przybliżyć ramowy terminarz jesieni. Będzie ona bardzo intensywna, szczególnie w pierwszej jej części.

               W IV lidze będzie rywalizowało aż 20 drużyn, co oznacza, że każdy zespół rozegra aż 19 spotkań ligowych, a do tego dołączą jeszcze mecze w Pucharze Polski.

               Jak już wiadomo, liga zainauguruje 6 sierpnia.. Pierwsza część rozgrywek będzie bardzo intensywna. Już w środę 10 sierpnia zostanie rozegrana druga kolejka ligowa i praktycznie cały sierpień i początek września rozgrywki będą przebiegały w cyklu weekend- środa. Mecze w środy zostaną rozegrane jeszcze: 24 i 31 sierpnia. Po tym zawodnicy czwartej ligi wybiegną na boiska jeszcze raz- 1 października. Ostatnia kolejka- jeśli pozwoli na to pogoda zostanie rozegrana 19 i 20 listopada

               Ponadto już 7 września rozpoczynamy grę w Pucharze Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Zaczynamy od drugiej rundy (pierwsza zostanie rozegrana 7 sierpnia z udziałem drużyn od klasy „B” do ligi okręgowej), a w tym sezonie do rozgrywek na szczeblu Mazowsza awansują obaj finaliści radomskich rozgrywek pucharowych.

               Uprzedzając pytania kibiców-  wprawdzie na szczegóły przyjdzie jeszcze czas, ale władze Broni zrobią wszystko, aby mecze były rozgrywane w terminach jak  najatrakcyjniejszych dla kibiców. Niestety, nie wszystko zależy od nas. Jak wiadomo, oprócz meczów Broni, na stadionie odbywają się mecze Radomiaka, ponadto w hali grają Czarni i Rosa i terminy meczów Broni są uzależnione w pewien sposób od innych wydarzeń sportowych.
              Już dzisiaj zapraszamy na mecze Broni, Piłkarze bardzo intensywnie trenują, aby jak najszybciej wrócić do trzeciej ligi, a wsparcie kibiców będzie ogromną pomocą. Wkrótce będziemy informować o szczegółach- temrinach, cenach biletów  itp.