Prawie setka w Głuchołazach

Broń Radom już po raz dziewiąty organizuje turniej w Głuchołazach, leżących na pograniczu z Czechami. Zagrają zespoły z roczników: 2001, 2003, 2004, 2005 oraz 2007. Oprócz drużyn Broni zagrają w turnieju też zespoły z regionu radomskiego, UKS Lipie, Akademia Piłkarska Szydłowiec. Mecze rozpoczną się w piątek, a zakończą w niedzielę. Łącznie rywalizować będzie 450 piłkarzy. Dwa najstarsze roczniki grać będą na pełnowymiarowym boisku, zaś młodsi w hali. Część pojedynków odbędzie się po czeskiej stronie. W sumie w czwartek wyjeżdża 90 piłkarzy naszego klubu i sześciu trenerów.

Czytaj dalej

Corocznie jest to duża impreza z udziałem wielu znanych klubów.
– To duże przedsięwzięcie na prawie pół tysiąca młodych piłkarzy. Liczymy, że będzie dużo emocji i fajnych meczów – mówi trener Tomasz Dziubiński, który organizuje imprezę.

Jaki drużyny grają? Podajemy poniżej.

Rocznik 2001 (stadion w Głuchołazach): Broń Radom, Orlęta Kielce, Chrobry Głogów, FC Academy Wrocław, Huragan I i II Wołomin,

Rocznik 2003 (Sztuczna Murawa w Republice Czeskiej (Mikulovice): Grupa A: AP Szydłowiec, FC Academy Wrocław I, Huragan II Wołomin, UKS Lipie, Broń II Radom. Grupa B: Akademia Sportu Milicz, FC Academy II Wrocław, Huragan I Wołomin, Hetman Włoszczowa, Broń Radom. 

Rocznik 2004 (Hala sportowa Banderoza): Broń I i II Radom, Powała I i II Taczów, Szydłowiec, Huragan Wołomin, FC Academy Wrocław.

Rocznik 2005 (hala Banderoza): Broń Radom, Chlebnia Grodzisk Maz, Raszyn I i II, Huragan I i II, AS Milicz.

Rocznik 2007 (hala w czeskich Mikulowicach): Broń I i II Radom, Parasol I i II Wrocław, UKS Lipie, Start Namysłów, Chlebnia Grodzisk Maz.

Pierwsze mecze już w piątek. Oczywiście będziemy na bieżąco informować o sukcesach naszych drużyn.

PODOBNE WPISY