Problemy po meczu w Siedlcach

Przegrany mecz w Siedlcach przynosi naszej drużynie wiele problemów. To nie tylko stracone punkty i wiele emocji wynikających z decyzji sędziego, ale potencjalne spore problemy kadrowe w najbliższym meczu.

Kontuzję już w pierwszej połowie meczu odniósł Adrian Dziubiński. Niedzielę spędził z nogą w gipsie z podejrzeniem pękniecia kosci. Na szczęście to podejrzenie się nie potwierdziło, ale wciąż prawdopodobne jest, że Adrian nie wystąpi już w tej rundzie.
Po meczu okazało się, że na urazy cierpią Łukasz Jamróz i Norbert Rdzanek i ich występ w sobotę także stoi pod znakiem zapytania.
Dodatkowo- w  meczu z Narwią nie wystąpi Dariusz Kozubek, ukarany czterema żółtymi kartkami.
Gdyby spełnił się czarny scenariusz- w meczu z Narwią nie wystąpiłoby czterech zawodników podstawowej jedenastki z linii pomocy i ataku, w tym aż trzech młodzieżowców. Na szczęście w odwodzie są Adrian Ziętek, Damian Czarnecki, Norbert Jarząbek i Cezary Zieliński, a na najbliższy mecz drużynabyć może będzie zasilona kimś z rocznika 1993.
Innym problemem są konsekwencje odesłanie na trybuny przez sędziego trenera Artura Kupca. O nich zadecyduje ŁZPN. Kierownik naszej drużyny nie podpisał załącznika do protokołu, kwestionując zgodność z prawdą zawartych w nim przez sędziego informacji.