Przed nami pierwszy sparing

Mecz sparingowy
LEGIONOVIA LEGIONOWO - BROŃ RADOM
Sobota godz. 12
Piłkarze Broni Radom w sobotę, w samo południe rozegrają pierwszy w tym roku mecz towarzyski. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie 17 w tabeli II ligi, Legionovia. Mecz odbędzie się na bocznym boisku stadionu w Legionowie. Trener Dariusz Różański będzie w tym spotkaniu sprawdzał co najmniej pięciu nowych graczy.

– Przede wszystkim chciałbym się przyjrzeć grze testowanym graczom i oni w sobotę najdłużej przebywać będą na boisku – zapowiada trener naszej ekipy Dariusz Różański.
Wynik konfrontacji z drużyną mocną i wyżej notowaną, będzie w sobotę sprawą drugorzędną. Przypomnijmy, że od kilku dni z zespołem pracuje pięciu nowych graczy, Krystian Krupa, 21 – letni golkiper Motoru Lublin. Poza nim szkoleniowiec będzie sprawdzać pomocników, Adriana Dabrowskiego (Ruch Chorzów), Mikołaja Naporę (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Patryka Czarnotę (Jeziorak Iława) oraz młodego skrzydłowego Centrum Radom, Karola Kacprzyka.

W sparingach nie będziemy prowadzić tradycyjnych relacji live, ale wynik spotkania na żywo będzie można śledzić w sobotę na naszym portalu! 

PODOBNE WPISY