Przedostatni sprawdzian przed ligą

BROŃ RADOM - BŁONIANKA BŁONIE
Sobota godz. 11

Boisko ze sztuczną nawierzchnią

Przedostatni sparing i ostatni u siebie czeka naszą Broń w najbliższą sobotę. Nasza drużyna zagra ze swoim ligowym rywalem. Nie zagramy w najmocniejszym zestawieniu. Będą sprawdzani nowi gracze,  a część zawodników podpisze umowy z naszym klubem.

Kibice ze zniecierpliwieniem oczekują transferów, pytają o wzmocnienia. Możemy zapewnić, że 4 lub 5 nowych zawodników podpisze umowy lada dzień. Na testach w naszym zespole jest ciekawy zagraniczny zawodnik, od środy trenuje również zawodnik z ekstraklasowego klubu. Jednak na prośbę trenera i  zarządu, nowych zawodników będziemy prezentować dopiero po podpisaniu umów. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Wydawało się, że uda się na sobotę znaleźć dobre, trawiaste boisko, ale ostatecznie zespoły zagrają jeszcze na sztucznej murawie. Wszystko wskazuje na to, że za tydzeń ostatni sparing w Kozienicach zagramy już na naturalnym boisku.

W naszym zespole w sobotę nie zagrają Bartek Olszewski i Matheus Dias. Obaj borykają się z urazami. Muszą leczyć kontuzje, bo będą drużynie potrzebni w marcu i teraz nie ma potrzeby ryzykować pogłębienia urazów.

Samo spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Błonianka w 19 kolejkach zgromadziła 29 punktów, czyli o 1 więcej od Broni. Nie brak w tym klubie radomskich akcentów. W barwach Błonianki występuje Japończyk, Yudai Miyamoto, a asystentem w tym klubie jest były piłkarz i trener w Broni, Wiktor Kupiec. Jesienią w ligowych rozgrywkach górą była Błonianka, która zwyciężyła 2:0.

Od godz. 11 będziemy na żywo informować o tym co dzieje się na boisku