Przedostatnie sparingi przed ligą

Liga rusza już za dwa tygodnie, a w miniony weekend rozegrano kolejne- zazwyczaj przedostanie sparingi. To był bardzo nieudany weekend dla drużyn z radomskiego- wszystkie przegrały swoje mecze. Swój sparing przegrał także lider, Sokół Aleksandrów. Dzisiaj, oprócz wyników, także godziny niektórych meczów Broni oraz informacje o ruchach kadrowych u rywali.

Warta Sieradz- Warta Działoszyn 2:1. W meczu dwóch trzecioligowych Wart, lepsza ta z Sieradza, w barwach której zagrał Piotr Przezak, dotychczasowy zawodnik Warty Działoszyn. Pierwszy wiosenny mecz ligowy Broń rozegra właśnie z Wartą Działoszyn- 6 marca (niedziela) o g.11.00.

Oskar Przysucha- Partyzant Radoszyce 1:3. Oskar przegrał z czwartoligowcem ze świętokrzyskiego. W drużynie z Przysuchy wystąpił Mateusz Dziubek, który grał w Broni. Mecz z Oskarem odbędzie się w Przysusze, w sobotę, 12 marca o g.14.00 .

Ursus Warszawa- MKS Ciechanów 7:0. Zdecydowane zwycięstwo Ursusa nad czwartoligowcem. Drużyna „Traktorków” przystąpi do rundy wiosennej praktycznie bez zmian kadrowych.

Pilica Białobrzegi – Sparta Jazgarzew 2:5 – Porażka Pilicy z czwartoligowcem to spora niespodzianka. Pilica podziękowała za grę Norbertowi Wnukowskiemu, wychowankowi Broni, który jesienią był rezerwowym zawodnikiem. W sumie zimą z Pilicy odeszło sześciu zawodników, trzech piłkarzy (Hernik, Obłuski, Oziewicz) wróciło do Plilicy.  Mecz w Białobrzegach w Wielką Sobotę, 26 marca.

Polonia Warszawa- ŁKS Łomża 2:0. Polonia z dwoma solidnymi wzmocnieniami (Szabat ze Świtu i Wiśniewskim ze Znicza) wchodzi w rundę wiosenną, by walczyć o drugą ligę.

ŁKS Łódź- GKS Jastrżębie 1:0. Kolejnym zawodnikiem Okocimskiego Brzesko, który dołączył do ŁKS-u jest Patryk Bryła. Mecz z ŁKS w Łodzi, w niedzielę, 10 kwietnia o g.15.00

Ner Poddębice – Zjednoczeni Bełchatów 2:1.

Olimpia Zambrów –Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 – Remis Świtu z drugoligowcem. Świt wiosną bez dwóch podstawowych obrońców – Szabata (Polonia) i Kominiaka (Broń), przyszedł Gliński z Pogoni Grodzisk.

Legia II Warszawa- Stomil Olsztyn 3:1 – Wygrana rezerw Legii z piątą drużyną pierwszej ligi robi wrażenie, niezależnie od tego, że Stomil jest kolejnym klubem, który przeżywa poważne problemy i stoi na skraju wycofania z ligi.  Rezerwy Legii wzmocnione kilkoma zawodnikami pierwszej drużyny i jak zwykle bywa zimą- po dużych zmianach (wypożyczenia do innych klubów).

Pelikan Łowicz – Błękitni Raciąż 1:2 – Pelikan mierzy się zimą z ligowymi rywalami i słabo wypada na ich tle, mimo sprowadzenia całej grupy zawodników z Okocimskiego Brzesko. Błękitni pozyskali dwóch zawodników z wyższych lig i dobrze radzą sobie w sparingach. Mecz Pelikan- Broń, 22 maja o g.11.15.

Lechia Tomaszów Maz.  – KS Paradyż 2:1 – Lechia wejdzie w rundę wiosenną solidnie wzmocniona.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Zawisza Rzgów 0:1- Porażka lidera z czwartoligowcem to spora niespodzianka.

Energia Kozienice odwołała sparing z Moszczonowianką. Do ekipy Artura Kupca mają doączyć wychowankowie Broni: Bartosz Kozicki i Bartłomiej Krukowski. Wcześniej Energię zasiliło kilku młodych zawodników z radomskich klubów.

Start Otwock nie rozegrał jeszcze żadnego meczu, w zespole trenuje dziesięciu zawodników i nie ma pewności, czy Start w ogóle wystartuje w rozgrywkach.  Sparingu nie grała też Pogoń Grodzisk Maz.