Przedstawiamy kadrę na jesień 2009

25 zawodników, w tym 12 młodzieżowców. Razem mają 631 lat, a ich średnia wieku to 25,24 lata. Tak wyglądać będzie kadra naszego klubu na rundę jesienną sezonu 2009/2010. Wszystkich zawodników można już bliżej poznać TUTAJ

Po zakończeniu minionego sezonu w składzie naszego zespołu doszło do kilku zmian. Po odejściu Patryka Wajszczuka, Krzysztofa Banaszkiewicza, Pawła Lewandowskiego, Wojciecha Molędy, Michała Kocińskiego, Michała Kocona, Marcina Trojanowskiego zastąpią ich inni. Nowymi graczami są Przemysław Cichoń, Marcin Kośmicki, Marcin Boguś, Daniel Ciupiński, Sebastian Michałek, Norbert Rdzanek i Oskar Bawor. Czy zespół po tych zmianach będzie grał lepiej i czy zdoła awansować do trzeciej ligi. To pytanie jeszcze przez jakiś czas pozostanie bez odpowiedzi.

Przypomnijmy, że trenerem naszego zespołu jest Artur Kupiec, zaś z bramkarzami pracuje Mirosław Peresada. O zdrowie naszych zawodników dba Tomasz Tarasiński. Warto dodać, że zespół ma nowego kierownika, którym został Marek Chudziński. Za drużynę i cały sztab szkoleniowy już od najbliższej soboty trzymamy mocno kciuki.

 

PODOBNE WPISY