Przegrali z seniorami Staru

BROŃ RADOM 1996/97 - STAR STARACHOWICE 2:5 (0:2)
Bramki: Kobza, Borkowski.

Broń juniorzy:Przytula - (46 Bochniewski) - Koscielniak,Kluś,Dobosz, Mąkosa,Sonta,Gajda,Niedziałek,Więcek,Kosela,Stefański oraz,Krzyżanowski oraz Świątek,Borkowski,Katus,Kobza,

Wiele lat temu seniorzy Broni w 2 lidze walczyli ze Starem Starachowice, a teraz piłkarze tegop zasłużonego klubu grali mecz towarzyski z naszymi juniorami. Goscie szybko objeli prowadzenie w pierwszej połowie i kontrolowali grę. Nasza druzyna miała kilka sytuacji bramkowych, ale niecelne strzały napastników powodowały ze do przerwy było 0:2.

Po zmianie stron Broń zaczeła grac bardziej agresywnie, dzięki czemu udało się zdobyć dwie bramki i doprowadzić do wyniku
2:3. Niestety błędy w obronie spowodowały dwa rzuty karne dla gości . Znowu były sytuacje do strzelenia bramek ale nasi piłkarze ich niewykorzystali. W przekroju meczu widac było wieksze doswiadczenie druzyny gości. W naszej ekipie zagrało dwóch graczy z rocznika_99.
We wtorek o godzinie 16:00 zespół trenera Dariusza Różańskiego zagra mecz z Wisłą Puławy grajaca w CLJ.

Niebawem fotogaleria i wideo z tego meczu.