Przełamać się z Traktorkami u siebie

BROŃ RADOM - URSUS WARSZAWA
Sobota, godz. 17

W dotychczasowych pojedynkach z Ursusem Warszawa na swoim boisku, wypadamy bardzo blado. Jeszcze nie wygraliśmy meczu, a pojedynek z maja tego roku był po prostu blamażem naszej drużyny. W sobotę Broń ma szanse wszystkie grzech z Traktorkami puścić w niepamięć. Wystarczy zagrać na swoim boisku tak jak ostatnio w pojedynkach z Polonią, Świtem, Grodziskiem.

Ursus nie zmienił się kadrowo tak bardzo w porównaniu do poprzedniego sezonu, kiedy wywalczył mistrzostwo ligi i był o krok od awansu. Stołeczny zespół zaliczył w tym sezonie kilka wpadek, stąd pozycja w tabeli nie jest tak rewelacyjna jak w poprzednim sezonie. „Traktorki” mają tyle samo punktów co Broń, więc szykuje się bardzo ciekawy mecz.

W naszym zespole nie będzie zbyt wiele zmian w porównaniu do meczu z poprzedniej kolejki. Nie zagra jedynie Przemek Nogaj, który z wypadł niestety na dłużej. Po pauzie za kartki wraca Piotr Wieczorek, ale czy wyjdzie od pierwszych minut, tego nie wiemy. Na kontuzję narzeka Wajih Bouchniba, ale wydaje się, że w sobotę powinien dać radę. 

Zapraszamy kibiców na ten mecz. Liczymy, że wrerszcie Broń zagra na dobrym poziomie i odnotuje zwycięstwo nad Ursusem.

Od godz. 16.30 na naszym portalu bęzie można tradycyjnie śledzić relację na żywo

PODOBNE WPISY