Przemek Nogaj dla portalu CoZadzien.pl

Jednym z głównych autorów ostatnich triumfów zespołu Dariusza Różańskiego jest niewątpliwie Przemek Nogaj (na zdjęciu), który w meczu z KS Konstancin popisał się hattrickiem. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z piłkarzem naszej drużyny, jakiego udzieli Adamowi Kurasiewiczowi z portalu CoZaDzien.pl.

Za Wami już trzecie zwycięstwo z rzędu. Widać, że słabszy początek rundy wiosennej już za Wami. Co zmieniliście w swojej grze lub też nastawieniu, że wreszcie zdobywacie bezcenne punkty w walce o III ligę?

Przemek Nogaj (Broń Radom): Tak, to nasze kolejne zwycięstwo z rzędu. Mam nadzieję, że te słabsze mecze są już za nami i od tej pory będziemy​ już tylko punktować. Myślę, że w pierwszych wiosennych meczach wychodziliśmy na boisko za bardzo pewni zwycięstwa. Straciliśmy fotel lidera i teraz każdy mecz, to dla nas mecz o być albo nie być. Myślę, że to jest głównym powodem lepszych wyników.

Zgodzisz się, że każdy mecz dla Was jest teraz z przysłowiowym „nożem na gardle”?

– Zgadzam się z tym stwierdzeniem, ponieważ nie możemy już sobie pozwolić na żadną stratę punktów. Inaczej będziemy mogli się​ pożegnać z awansem.

W ostatnich tygodniach prezentujesz bardzo dobrą formę. W ostatnim meczu zanotowałeś hattricka, co było dużym zaskoczeniem dla kibiców oraz dziennikarzy. Widać, że okres przygotowawczy przepracowałeś bardzo sumiennie i teraz chyba zbierasz tego „owoce”?

……..Pełny wywiad na portalu CoZaDzien.pl TUTAJ

PODOBNE WPISY